hlavička
Menu
Kdy je otevřeno?
Pondělí od 17:00 do 18:00
Úterý ZAVŘENO
Středa od 17:00 do 18:00
Čtvrtek ZAVŘENO
Pátek od 17:00 do 18:00
Sobota ZAVŘENO
Neděle ZAVŘENO
Nyní je ZAVŘENO
KONTAKT
SK BOX Chlumec
Muchova 267
40339
Chlumec u Ústí n. L
IČO: 22755772


Roman Rusňák,předseda
+420 723 393 619
skboxchlumec@gmail.com
FACEBOOK
Staňte se fanoušky našeho webu na Facebooku a získávejte pravidelné informace a novinky.
Anketa
Líbí se vám na stránkách SK BOX Chlumec?   Ano 37 (95%)

   Ne 2 (5%)

Odběr novinek
Domů > Zápasy > Chlumečtí boxovali na hale SKP Sever

Chlumečtí boxovali na hale SKP Sever

29.03.2013 20:41

Chlumečtí boxeři boxovali na hale SKP Sever
Přivezli jsme celkem třináct borců. Tři z nich neměli soupeře Hladík, Pašajev a Horský. I přesto jsme podali dobrý výkon, čtyři naši borci vyhráli a Pončík remizoval. Pět kluků muselo sklopit hlavu před svými soupeři.

 
36 kg Pončík Marek (Chlumec) - Šachbazjan (SKP Ústí)Oba medailisté z MČR předvedli hezké pohledné utkání, které skončilo nerozhodně.

57kg Knor Filip (Chlumec) - Chludil (Most)Filip první kolo prohrál, druhé vyhrál a závěrečné třetí o malinko prohrál. Věřím, že Filip Mostečáka příště porazí. Vítěz - Chludil NB.

60kg Žipovský Jan (Chlumec) - Duna (Žatec)Duna byl lepší než náš Honza, zasloužene vyhrál. Vítěz - Duna RSC.

63kg Kapura Luboš (Chlumec) - Horák (SKP Ústí)Luboš bojoval, nedal Ústeckému Horákovi šanci. Zaslouženě na body vyhrál.Vítěz - Kapura NB.

69kg Jakub Jakubovič (Chlumec) - Škach (Děčín)Hezký box předvedli oba kluci. Kuba byl fyzicky lépe připraven a patřily mu závěry kol. Zaslouženě na body vyhrál. Vítěz - Jakubovič NB.

69kg Wenzi Vojtěch (Chlumec) - Čeman (Děčín)Věřím, že Vojta se po tomto skvělém utkání nominoval na MČR juniorů. Ukázal kdo je v ringu pánem. Vítěz - Wenzi.

75kg Ptáček Tomáš (Chlumec) - Lubovik (Liberec)Tom Ukrajinského borce převyšoval od prvního kola. Ve druhém kole si Lubovik naběhl na pravý kontr a skončil
na podlaze ringu. Po druhém počítání rozhodčí ukončil boj pro převahu našeho borce. Vítěz - Ptáček RSC 2. kolo.

75kg Nypl Václav (Chlumec) - Bárta (Liberec)Bárta vrátil Vencovi porážku z Mostu, skore je 1:1. Bylo to bojovné utkání se spoustou ran, počkáme si na třetí duel.

75kg Šidlík Josef (Chlumec) - Prant (Č. Kamenice)Pepíno dal do utkání vše co mohl, hlavně své srdíčko a to rozhodlo o jeho zaslouženém vítězství. Moc jsem mu to přál, Pepa jistě ví proč.

91+ kg Pospíšil Petr (Chlumec) - Švamberk (Děčín)Petr je ještě kadet a boxoval se seniorem, věkový rozdíl byl znát, proto trenéři správně ukončili ve druhém kole zápas.

Závěrem děkuji trenérům Arnoštu Russovi, Karlovi Sujovi a především našim svěřencům. Se sportovním pozdravem Rusňák Roman.

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
2+2 =

Copyright © 2013 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu