hlavička
Menu
Kdy je otevřeno?
Pondělí od 17:00 do 18:00
Úterý ZAVŘENO
Středa od 17:00 do 18:00
Čtvrtek ZAVŘENO
Pátek od 17:00 do 18:00
Sobota ZAVŘENO
Neděle ZAVŘENO
Nyní je ZAVŘENO
KONTAKT
SK BOX Chlumec
Muchova 267
40339
Chlumec u Ústí n. L
IČO: 22755772


Roman Rusňák,předseda
+420 723 393 619
skboxchlumec@gmail.com
FACEBOOK
Staňte se fanoušky našeho webu na Facebooku a získávejte pravidelné informace a novinky.
Anketa
Líbí se vám na stránkách SK BOX Chlumec?   Ano 37 (95%)

   Ne 2 (5%)

Odběr novinek
Domů > Zápasy > Další úspěchy našich boxerů

Další úspěchy našich boxerů

06.01.2013 15:37
K BOX Chlumec úspěšně bojoval na III. ročník Memorialu Jaroslava Horáka v Mostě za mezinárodní účasti oddílů z Německa a Polska a 12 oddílů Ústeckého kraje.
Před turnajem jsme trénovali každý den, někteří kluci i dvakrát denně. Přesto 8 kluků neboxovalo, protože neměli soupeře. Byli smutní a naštvaní, čemuž se nedivím. Přijeli se na ně podívat kamarádi a známí, mostecká hala byla opět zaplněna chlumeckými fanoušky. Stejně jako tomu bylo v Povrlech a v Děčíně. Do Mostu jsme přivezli nejvíce borců z celého Ústeckého kraje, to už potřetí a to nás velmi těší. S trenérem panem Arnoštem Russem jsme se domluvili, že budeme jezdit boxovat i do Středočeského kraje. Tam už by snad měli mít soupeře všichni, sjíždí se tam i na sto borců.

Ferenc Pavel, SK BOX Chlumec - Klein, Most

První do ringu přišel hájit chlumeckého lva Pavel Ferenc, který k nám přestoupil z SKP Sever. Neboxoval 4 roky, před utkáním trénoval každý den a vyplatilo se to. Boxoval s velmi dobrým a silným Kleinem z domácího týmu, který už odboxoval na 50 utkání. Pavla podcenil, a to nám hrálo do karet. Klein se snažil před utkáním Pavla zastrašit, ale Pavel měl pro strach uděláno. Utkání začalo ve vysokém tempu s tvrdými údery z obou stran. Ve druhém kole začal chlumecký borec Kleina převyšovat a ve 3. kole rozhodčí ukončil zápas pro zranění soupeře.

My, rozhodčí, dobře víme, že zdraví boxera je vždy na prvním místě. "Pavle, pokud budeš na sobě makat, budeš lepší než byl tvůj táta, s kterým jsem v mládí boxoval a nedal mi také nic zadarmo."Koutný Jarostalv, SK BOX Chlumec - Tonka, Most

Jarda boxoval svůj první zápas, totéž Tonka. Tonka byl miláčkem mosteckého publika, které mu hlasitě fandilo. Jarda se tím však nenechal rozhodit, boxoval chytře, to, co jsme natrénovali. Asi dva tvrdé úděry tam Jarda chytil,  to ho tak trochu naštvalo a přidal na intenzitě. Dotáhl boj do vítězného konce. "Jardo, nezapomeň, tréninky jsou každý den."Šidlik Josef, SK BOX Chlumec - Barták, Most

Šídlo, jak mu všichni říkáme, opět ukázal jak  velké má srdce bojovníka, i když se zkušeným domácím Bartákem prohrál. "Šídlo, pokud budeš poctivě trénovat, dám krk za to, že to Bartákovi za čas vrátíš i s úroky. Běhat, běhat, běhat....."Závěrem bych chtěl poděkovat trenéru Arnoštu Russovi, který vychoval i mě. Léta trénoval boxery SKP Ústí, pro mě je veliká čest, že mám v oddílu tohoto báječného pána. "Trenére, děkuju jménem nás všech SK BOX Chlumec. Máme Vás rádi!"

 

 

  Roman Rusňák, trenér SK BOX Chlumec 

Foto naleznete v GALERII


Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
1+3 =

Copyright © 2013 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu