hlavička
Menu
Kdy je otevřeno?
Pondělí od 17:00 do 18:00
Úterý ZAVŘENO
Středa od 17:00 do 18:00
Čtvrtek ZAVŘENO
Pátek od 17:00 do 18:00
Sobota ZAVŘENO
Neděle ZAVŘENO
Nyní je ZAVŘENO
KONTAKT
SK BOX Chlumec
Muchova 267
40339
Chlumec u Ústí n. L
IČO: 22755772


Roman Rusňák,předseda
+420 723 393 619
skboxchlumec@gmail.com
FACEBOOK
Staňte se fanoušky našeho webu na Facebooku a získávejte pravidelné informace a novinky.
Anketa
Líbí se vám na stránkách SK BOX Chlumec?   Ano 37 (95%)

   Ne 2 (5%)

Odběr novinek
Domů > Zápasy

Turnaje se zúčastnilo 64 borců z 10 oddílů ČR. Po losování bylo 29 dvojic, 6 závodníků nemělo soupeře ve svých váhových kategoriích a neboxovalo.

Trenéři Russ, Rusňák, Suja s výkony svých svěřenců byli nadmíru spokojeni. Všichni závodníci se snažili ze všech svých sil podat co nejlepší výkon, což se jim podařilo. Velké díky za to.

 

Pozvaní hosté: Starosta města Chlumec Ing. Petr Maxa, místostarosta Jaroslav Slavík, zastupitelka města a členka výboru TJ Chlumec paní Karin Ederová, starosta města Řehlovice: Josef Macháček s manželkou, mistr Evropy profesionálního boxu: Lukáš Konečný a členka výboru TJ Chlumec Taťána Machartová

 

Nejmladší závodník : Martin František Rusňák 6 let

 

Nejtechničtější závodníci:

muži: Agatelijan – SKP Ústí

junioři: Jiránek – Děčín

kadeti: Bytygi – SKP Ústí

 

Nejbojovnější závodníci: Knor, Šidlík a Ptáček (všichni SK BOX Chlumec).

 

Pořadatel Roman Rusňák byl rád, že se pozvaní hosté dostavili, i když ne všichni - z 12 pozvaných přišlo 8, ostatní se omluvili. Trenéři děkují Městu Chlumec za velkou podporu chlumeckého klubu boxu a Petře Piroutkové za celkovou přípravu estetického sestavení celé plochy, kde se boxovalo, a také za pomoc při losování a se zápisem.

 

Na poslední chvíli se omluvili Poláci a Němci, kteří byli na turnaj také pozváni


Chlumečtí boxeři boxovali na hale SKP Sever
Přivezli jsme celkem třináct borců. Tři z nich neměli soupeře Hladík, Pašajev a Horský. I přesto jsme podali dobrý výkon, čtyři naši borci vyhráli a Pončík remizoval. Pět kluků muselo sklopit hlavu před svými soupeři.

 
36 kg Pončík Marek (Chlumec) - Šachbazjan (SKP Ústí)Oba medailisté z MČR předvedli hezké pohledné utkání, které skončilo nerozhodně.

57kg Knor Filip (Chlumec) - Chludil (Most)Filip první kolo prohrál, druhé vyhrál a závěrečné třetí o malinko prohrál. Věřím, že Filip Mostečáka příště porazí. Vítěz - Chludil NB.

60kg Žipovský Jan (Chlumec) - Duna (Žatec)Duna byl lepší než náš Honza, zasloužene vyhrál. Vítěz - Duna RSC.

63kg Kapura Luboš (Chlumec) - Horák (SKP Ústí)Luboš bojoval, nedal Ústeckému Horákovi šanci. Zaslouženě na body vyhrál.Vítěz - Kapura NB.

69kg Jakub Jakubovič (Chlumec) - Škach (Děčín)Hezký box předvedli oba kluci. Kuba byl fyzicky lépe připraven a patřily mu závěry kol. Zaslouženě na body vyhrál. Vítěz - Jakubovič NB.

69kg Wenzi Vojtěch (Chlumec) - Čeman (Děčín)Věřím, že Vojta se po tomto skvělém utkání nominoval na MČR juniorů. Ukázal kdo je v ringu pánem. Vítěz - Wenzi.

75kg Ptáček Tomáš (Chlumec) - Lubovik (Liberec)Tom Ukrajinského borce převyšoval od prvního kola. Ve druhém kole si Lubovik naběhl na pravý kontr a skončil
na podlaze ringu. Po druhém počítání rozhodčí ukončil boj pro převahu našeho borce. Vítěz - Ptáček RSC 2. kolo.

75kg Nypl Václav (Chlumec) - Bárta (Liberec)Bárta vrátil Vencovi porážku z Mostu, skore je 1:1. Bylo to bojovné utkání se spoustou ran, počkáme si na třetí duel.

75kg Šidlík Josef (Chlumec) - Prant (Č. Kamenice)Pepíno dal do utkání vše co mohl, hlavně své srdíčko a to rozhodlo o jeho zaslouženém vítězství. Moc jsem mu to přál, Pepa jistě ví proč.

91+ kg Pospíšil Petr (Chlumec) - Švamberk (Děčín)Petr je ještě kadet a boxoval se seniorem, věkový rozdíl byl znát, proto trenéři správně ukončili ve druhém kole zápas.

Závěrem děkuji trenérům Arnoštu Russovi, Karlovi Sujovi a především našim svěřencům. Se sportovním pozdravem Rusňák Roman.
Dne 8.-10. Března se sportovci klubu SK BOX Chlumec účastnili mistrovství České republiky v boxu v Mělňíku. Mistrovství se účastnili žáci a kadeti. Celkem bylo nominováno sedm boxerů, z toho žáci: Pončík - váha 33 kg, Knor   57 kg. Kadeti: Kapura - 63 kg, Žipovský - 57 kg, Olyšar - 80 kg, Pospíšil - 86 kg.Ferko, Kapura, Žipovský skončili ve vyřazovacích bojích. Pončík, Knor, Pospíšil byli vyřazeni v semifinále a získali bronzovou medaili. Olyršar se probojoval do finále a získal medaili zlatou. Trenéři Arnošt Russ, Karel Suja a předseda SK BOX Chlumec Roman Rusňák děkují svým svěřencům za jejich výkon a v neposlední řadě MÚ Chlumec za finanční podporu, bez které bychom se nemohli MČR zúčastnit.


Po prvé v novém roce se naši boxeři přestavili v Mostě a nezkalamali.Knor a Wenzi se zůčastnili týdeního soustředění v Děčíně s českým reprezentanty kde získali nové zkušenosti.Které v Mostě zúročili a předsvědčivě oba zvítězili.V Listopadu k nám přešel nový trenér a bývalý boxer Karel Suja který trénoval v Krupce.V Mostě boxovalo 5 chlumeckých boxerů.33 kg Pončík
 (Chlumec) - Rous (Most)


Utkání ve vysokém tempu s mnoha údery,tento zápas se divákům líbil.


40 kg Heler (Chlumec) - Chalupa (Most)Oba kluci měli před sebou 1. utkání,tréma a psychika pracovala na obou stranách první 2 kola byla vyrovnaná závěr třetího kola patřil mosteckému borci.


51 kg Knor (Chlumec) - Sergej (Most)


Filipovi soustředění prospělo. "Zaboxoval výborně" řekl po zápase trenér Arnošt Russ.


69 kg Wenzi (Chlumec) - Kuchař (Most)


Vojta je stále junior už ho vidím na MČR juniorů,zaboxoval nejlépe ze ze všech utkání co jsem viděl.Při trochu štěstí může být i medaile.


75 kg Nypl (Chlumec) - Trávníček Ústí n. L )

Venca nyní hostuje v 1.lize za Most.Boxoval se zkušeným Travníčkem kterého se nezalekl a podal výborný výkon.


Pončík - Rous - NEROZHODNĚ

Heler - Chalupa -
 Chalupa

Knor - Sergej Knor

Wenzi - Kuchař -
 Wenzi

Nypl - Trávníček - Nypl


Fotogalerie zde
K BOX Chlumec úspěšně bojoval na III. ročník Memorialu Jaroslava Horáka v Mostě za mezinárodní účasti oddílů z Německa a Polska a 12 oddílů Ústeckého kraje.
Před turnajem jsme trénovali každý den, někteří kluci i dvakrát denně. Přesto 8 kluků neboxovalo, protože neměli soupeře. Byli smutní a naštvaní, čemuž se nedivím. Přijeli se na ně podívat kamarádi a známí, mostecká hala byla opět zaplněna chlumeckými fanoušky. Stejně jako tomu bylo v Povrlech a v Děčíně. Do Mostu jsme přivezli nejvíce borců z celého Ústeckého kraje, to už potřetí a to nás velmi těší. S trenérem panem Arnoštem Russem jsme se domluvili, že budeme jezdit boxovat i do Středočeského kraje. Tam už by snad měli mít soupeře všichni, sjíždí se tam i na sto borců.

Ferenc Pavel, SK BOX Chlumec - Klein, Most

První do ringu přišel hájit chlumeckého lva Pavel Ferenc, který k nám přestoupil z SKP Sever. Neboxoval 4 roky, před utkáním trénoval každý den a vyplatilo se to. Boxoval s velmi dobrým a silným Kleinem z domácího týmu, který už odboxoval na 50 utkání. Pavla podcenil, a to nám hrálo do karet. Klein se snažil před utkáním Pavla zastrašit, ale Pavel měl pro strach uděláno. Utkání začalo ve vysokém tempu s tvrdými údery z obou stran. Ve druhém kole začal chlumecký borec Kleina převyšovat a ve 3. kole rozhodčí ukončil zápas pro zranění soupeře.

My, rozhodčí, dobře víme, že zdraví boxera je vždy na prvním místě. "Pavle, pokud budeš na sobě makat, budeš lepší než byl tvůj táta, s kterým jsem v mládí boxoval a nedal mi také nic zadarmo."Koutný Jarostalv, SK BOX Chlumec - Tonka, Most

Jarda boxoval svůj první zápas, totéž Tonka. Tonka byl miláčkem mosteckého publika, které mu hlasitě fandilo. Jarda se tím však nenechal rozhodit, boxoval chytře, to, co jsme natrénovali. Asi dva tvrdé úděry tam Jarda chytil,  to ho tak trochu naštvalo a přidal na intenzitě. Dotáhl boj do vítězného konce. "Jardo, nezapomeň, tréninky jsou každý den."Šidlik Josef, SK BOX Chlumec - Barták, Most

Šídlo, jak mu všichni říkáme, opět ukázal jak  velké má srdce bojovníka, i když se zkušeným domácím Bartákem prohrál. "Šídlo, pokud budeš poctivě trénovat, dám krk za to, že to Bartákovi za čas vrátíš i s úroky. Běhat, běhat, běhat....."Závěrem bych chtěl poděkovat trenéru Arnoštu Russovi, který vychoval i mě. Léta trénoval boxery SKP Ústí, pro mě je veliká čest, že mám v oddílu tohoto báječného pána. "Trenére, děkuju jménem nás všech SK BOX Chlumec. Máme Vás rádi!"

 

 

  Roman Rusňák, trenér SK BOX Chlumec 

Foto naleznete v GALERII


Stránka  1 2

Copyright © 2013 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu