hlavička
Menu
Kdy je otevřeno?
Pondělí od 17:00 do 18:00
Úterý ZAVŘENO
Středa od 17:00 do 18:00
Čtvrtek ZAVŘENO
Pátek od 17:00 do 18:00
Sobota ZAVŘENO
Neděle ZAVŘENO
Nyní je ZAVŘENO
KONTAKT
SK BOX Chlumec
Muchova 267
40339
Chlumec u Ústí n. L
IČO: 22755772


Roman Rusňák,předseda
+420 723 393 619
skboxchlumec@gmail.com
FACEBOOK
Staňte se fanoušky našeho webu na Facebooku a získávejte pravidelné informace a novinky.
Anketa
Líbí se vám na stránkách SK BOX Chlumec?   Ano 36 (95%)

   Ne 2 (5%)

Odběr novinek
Domů > Zápasy
Lukáš Konečný, mistr světa v boxu, pořádal ve své hospůdce Eden v Doběticích zápasy v profiboxu a amatérském boxu i jiných bojových umění. Pozval i chlumecké boxery, což je pro ně veliká pocta. Moji kluci se za nic nemusí stydět. Přestože se znají z tréninků, boxovali dobře.


Tůma Dušan - Kozej Martin

Martin je zkušenější a nedával do utkání vše co umí, to bylo velkorysé. Nato, že Dušan boxoval své první utkání po pouhých třech měsících tréninku, si zaslouží mou pochvalu. Toto utkání skončilo remízou

Foto zde
Ptáček Tomáš - Wenzi Vojtěch

V tomto utkání si kluci nic nedarovali. Boxovali výborně od prvního kola. Na Tomáše se přišla podívat jeho dívka (mimochodem má nejstarší dcera Evička) a na Vojtu jeho rodiče. Oba se tedy chtěli ukázat v co nejlepším světle, což se jim povedlo. Sáhli si až na dno sil a diváci toto utkání odměnili hlasitým potleskem. Musím se přiznat, že po tomto utkání mi nějaká ta slzička ukápla. Přál bych si, aby těchto slziček bylo ještě tisíce. Remíza.

Foto zdeKubánek Michal - Šťastný Jan

První kolo začalo svižně, ve druhém oba přidali v tempu. Dávali více úderů a více pracovali na nohou. Ve třetím kole začaly Michalovi docházet síly, pracuje u městské policie tak mu času na trénování moc nezbývá. Také se musí věnovat rodině, což je pochopitelné. Honza trénuje pravidelně, a to se v tomto utkání ukázalo. Talent, který mu nadělil bůh, by měl zúročit. Pokud bude trénovat, příští rok máte mistra republiky, řekl po utkání Lukáš Konečný.

 

 Foto zde

Roman Rusňák, trenér SK BOX Chlumec

Chlumecké družstvo přivezlo na turnaj 21 borců. Šest z nich nemělo soupeře, 2 zvítězili a 6 remizovalo. Je to velký úspěch tohoto týmu dosáhnout takovýchto výsledků po třech měsících tréninku. Dík za přípravu borců patří chlumeckému trenérovi Romanu Rusňákovi.
 
Trenér zhodnotil první vystoupení slovy: "Celý tým chválím, nikdo neudělal ostudu, všichni bojovali jako lvi.“

Tři z borců navštěvují ještě mateřskou školu. Jsou to Martin Šikula a Martin František Rusňák.
 
Výsledky: 
 
Zvítězili: Jiří Balcar – 1989, David Žolták – 1991 a Václav Kovář.
 
Nerozhodně: 
Petr Stránský – 2003, Daniel Kačírek – 2004, Martin František Rusňák – 2006, Radek Třeštík – 2003, Rostislav Ryšánek – 2001, Marek Pončík - 2002.
  

5.5.2012 se konalo Oblastní kolo boxu v Děčíně, SK Box Chlumec přivezl na zápas 13 borců, z toho 3 neměli soupeře. Kluci, kteří boxovali, podali dobré výkony. Snad se bude příště zase dařit.

 

30 Kg

Rusňák - Šikula, oba SK Box Chlumec

Oba borci navštěvují ještě MŠ. Šikula je o půl hlavy větší a osm kilogramů těžší. Přesto se Rusňák nezalekl. Oba hoši podali dobrý výkon, obecenstvo je zaslouženě odměnilo potleskem. Rozhodčí toto utkání rozhodli spravedlivě, a to NEROZHODNĚ.

 

52 Kg

Dančo, SK Box Chlumec - Ferko, Děčín

Standa boxoval své 1. utkání a hned proti zkušenému Ferkovi, který už odboxoval sedm utkání. Standovi jsem věřil, nezklamal mě. „Pokud vydrží, bude z něj dobrej boxer.“ řekl Václav Němeček po utkání, který býval mým oddílovým kolegou a nyní je trenérem děčínského oddílu.

 

60 Kg

Kozej Martin, SK Box Chlumec - Hybrant, Most

 

Martin první kolo vyhrál, ale v polovině druhého kola mu docházely síly, ve třetím kole to fyzicky nezvládl. Má před maturitními zkouškami, tak toho moc nenatrénoval. Důležité je, že to Hybrantovi nedal zadarmo. Martine, ať ty zkoušky složíš!

 

69 Kg

Ptáček, SK Box Chlumec - Brunclík, Žatec

Tomáš podal vynikající výkon, byl rychlejší, přesnější, boxerově chytřejší. O jeho vítězství nebylo pochyb. A rozhodčí ho odměnili zaslouženým vítězstvím.

 

75 Kg

Horský, SK Box Chlumec - Jirásek, Žatec

 

Michal šel do utkání s naraženým palcem, přesto celé utkání odboxoval a zabojoval, po utkání zazněl verdikt lékaře: „Zlomenina.“ Michal je bojovník.

 

69 Kg

Wenzi – Balcar, oba SK Box Chlumec

 

Oba kluci jsou ze stejného oddílu, neměli soupeře. Sami se rozhodli, že si to dají mezi sebou. Jsou to kamarádi, ale v ringu si nic nedarovali.

 

75 Kg

Šidlik, SK Box Chlumec - Bárta, Liberec

 

Bártu znám, je to zkušený boxer, několik jeho zápasů jsem jako rozhodčí rozhodoval. Nebál jsem se Pepína Šidlika proti Bártovi postavit hned v 1. utkání. Bylo to snad nejdramatičtější utkání za celé odpoledne provázené tvrdými výměnami z obou stran, i když Pepíno zápas na body prohrál, nemusí se za nic stydět: „Pepo to srdíčko ze lva je dar od boha.“

 

75 Kg

Kozej Miroslav, SK Box Chlumec - Gombita, Lovosice

 

Míra začal dobře, ale Gombita je zkušenější a nic neponechal náhodě.

 

Výsledky:

 

Rusňák – Šikula NEROZHODNĚ                                                                                    
Dančo – Ferko  Ferko
Kozej – Hybrant  Hybrant
Ptáček – Brunclík  Ptáček
Horský – Jirásek Jirásek
Wenzi – Balcar Balcar
Šidlik – Bárta  Bárta
Kozej – Gombita Gombita

 

Můj dík patří panu Arnoštu Russovi za jeho obětavou práci a dlouholeté zkušenosti, které mi předává. Bez nich a bez jeho rad bych to nezvládl.

„Trenére, děkuji a vážím si Vás."

  Roman Rusňák

trenér SK BOX Chlumec
51 kg

Knor Filip (Chlumec) - Kužňacov (Děčín)

Filip je o rok mladší, ale v utkání to vypadalo po boxerské stránce opačně. Kluci z našeho týmu mu hlasitě fandili, to našemu borci dávalo sílu, aby utkání dotáhl do vítězného konce.

 

 

60 kg

Holub Jan (Chlumec) - Bažo Daniel (Most)

Dana dobře znám, finalista mistrovství ČR. Honza s ním boxoval bez respektu. Bylo to bojovné utkání, zaslouženě vyhrál zkušenější Dan.

 

 

64 kg

Tolar Jakub (Chlumec) - Hybrant (Most)

Utkání začalo ve vysokém tempu. Jakub to fyzicky nezvládl, i to k boxu patří, zaplatil nováčkovskou daň.

 

 

Ferenc Pavel (Chlumec) - Masorsič (SKP Ústí n. L.)

Masorsič je zkušenější, semifinalista mistrovství ČR. Pavel ukázal, že má srdce na svém místě. Údery, jaké Pavel vydržel i dostal, zvedaly diváky ze sedadel. Po utkání Pavel porážku uznal, čehož si cením.

 

69 kg

Wenzi Vojtěch (Chlumec) - Junek (SKP Ústí n. L.)

Vojta boxoval výborně, tančil kolem svého soupeře, levou rukou krásně bodoval. Rozhodčí ho odměnili jasným bodovým vítězstvím.

 

Kozej Martin (Chlumec) - Tvrzník (SKP Ústí n. L.)

Martin toto utkání psychicky neunesl a prohrál.

 

Baláž Petr (Chlumec) - Holý (Děčín)

Petr k nám přestoupil z Krupky, je to mistr ČR juniorů. Holý do ringu nenastoupil a získali jsme tak cenné body.

 

 

75 kg

Ptáček Tomáš (Chlumec) - Hnyk (Liberec)

Tomáš začal tvrdě, neponechal nic náhodě. Po trojím počítání Hnyka ukončil rozhodčí boj pro Tomášovu jasnou převahu. Tímto se stal miláčkem publika, i přesto že boxoval s domácím borcem.

 

Nypl Václav (Chlumec) - Gajdošík (Česká Lípa)

První kolo bylo vyrovnané, ve druhém kole začal Venca svého soka převyšovat. Po dvojím počítání ukončil rozhodčí boj pro převahu našeho borce.

 

Tůma Dušan (Chlumec) - Řičica (Česká Lípa)

Dušan boxoval své druhé utkání, Řičica první v boxu, ale v jiných bojových sportech jich měl určitě více, o tom není pochyb. Zaslouženě vyhrál.

 

 

91 kg

Šťastný Jan (Chlumec) - Trs (Česká Lípa)

Honza boxoval s přehledem, využíval svých delších paží. Trs má tvrdý úder, ale chytrého Honzu trefit nedokázal. Šťastný byl šťastný svým vítězstvím na body.

 

Vavruška Jiří (Chlumec) - Rožec (Děčín)

Jirka k nám přestoupil z SKP Ústí, je juniorským mistrem ČR. Rožec do ringu nenastoupil, což se ani nedivím. Děčínský trenér se rozhodl správně, že nenechal svého chlapce bojovat.

 

 

91+ kg

Procházka Patrik - Kubánek Michal (oba Chlumec)

Oba neměli soupeře, tak se dohodli na vzájemném zápase. Začali volně, ve druhém kole se tempo stupňovalo, bylo to pohledné utkání. Myslím, že do utkání nedávali vše, bylo znát, že se znají.

 

 

Někteří naši kluci budou hostovat v oddílech, které boxují druhou nejvyšší soutěž v ČR. Utkání se budou konat v sobotu 6.10. v Mostě.

 

 

 

Se sportovním pozdravem

Roman Rusňák

 

 

 Fotografie naleznete v GALERII

Stránka 1  2 

Copyright © 2013 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu